Komory hiperbaryczne

Projektowanie i produkcja Komór Hiperbarycznych / Hipobarycznych do zastosowań w medycynie,przez zawodowych nurków, oraz do celów treningowych dla pilotów.

Skupiając uwagę przede wszystkim na jakości i satysfakcji klientów, produkujemy komory hiperbaryczne do celów medycznych i zadań przy pracach podwodnych zgodnie z najnowszymi standardami i zasadami Europejskimi. Nasze produkty posiadają certyfikaty DNVGL, TUV i Llyod gwarantując absolutne bezpieczeństwo oraz najwyższą światową jakość.

Profesjonalna komora hiperbaryczna sprzedaż

Jako producenci komór hiperbarycznych z wieloletnim doświadczeniem, możemy zaproponować naszym Klientom szeroki asortyment produktowy w wyjątkowo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Od ponad 15 lat z powodzeniem działamy w branży, tworząc nowoczesne technologicznie rozwiązania i urządzenia precyzyjnie dostosowane do potrzeb Użytkowników.

Szerokie zastosowanie komór hiperbarycznych

Oferujemy komory hiperbaryczne do różnego rodzaju zastosowań, w tym przede wszystkim medycznych, ale także w marynarce wojennej i ratownictwie morskim. Nasze komory znajdą swe zastosowanie w szpitalach i klinikach, jako profesjonalne konstrukcje tunelowe czy jako specjalistyczne komory dekompresyjne dla zawodowych nurków.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Chcąc zapewnić najwyższą klasę produktu, współpracujemy z lokalnymi oraz międzynarodowymi partnerami i dostawcami. Proponujemy gotowe produkty oraz rozwiązania technologiczne zarówno dla biznesu, jak i dla osób prywatnych.

Każda oferowana przez nas komora hiperbaryczna jest nowa i objęta wieloletnią gwarancją. Zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę naszych produktów pod dowolny adres. Nasze sprzęty spełniają wyśrubowane europejskie wymagania oraz normy, m.in. EN 14931, a także są zgodne z regulacjami IMCA, GL oraz DNV. Ich wysoka jakość potwierdzona jest wieloma certyfikatami, m.in. znakiem CE według dyrektywy EN 97/23 oraz 93/42 EC.

Gwarantujemy najwyższą jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność oferowanych towarów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów oraz technologii zapewniamy żywotność i użyteczność komór przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli interesuje więc Państwa komór hiperbarycznych sprzedaż, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści fachowo i rzetelnie odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa biznesu i potrzeb produktu.

Oferujemy komory hiperbaryczne do różnorodnych zastosowań. Nasze usługi mają charakter kompleksowy – zajmujemy się wykonywaniem projektów, produkcją oraz montażem komór we wskazanym przez klienta miejscu. Cena komory hiperbarycznej zależy od wielu czynników, od jej wielkości, przeznaczenia czy użytych materiałów. Oferujemy bogaty wybór wyposażenia dodatkowego, które także wpływa na całkowity koszt zamówienia. Posiadamy komory do szkolenia personelu lotniczego, leczenia nurków czy do zastosowań górniczych.

Jeżeli chodzi o komorę hiperbaryczną cena zakupu zmienia się także w zależności od ciśnienia roboczego, które można w niej osiągnąć. Nasze komory mogą pomieścić od jednej do nawet kilkunastu osób. Wszystkie przechodzą szczegółowe testy oraz kontrole jakości, gwarantujące wykonanie zgodne z najwyższym standardem. Dostępne produkty posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność obowiązującymi dyrektywami. Odpowiednio konserwowane komory są tanie w eksploatacji i działają niezawodnie przez długi czas.

Komory hiperbaryczne mogą posiadać jedną śluzę lub dwie śluzy. Ilość przedziałów także może być różna w zależności od przeznaczenia. Jeżeli klient wie, jak powinna wyglądać zamówiona przez niego komora hiperbaryczna cena jest łatwa do ustalenia. W przypadku gdy potrzebuje porady i jego wymagania są mniej sprecyzowane, nasi pracownicy chętnie pomogą w dokonaniu optymalnego wyboru. Zawsze kierujemy się maksymalną korzyścią zleceniodawcy, oferując atrakcyjne ceny komór hiperbarycznych i rabaty dla stałych klientów.

W przypadku gdy mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z prezentowaną na stronie ofertą, dostępnością produktów oraz terminem realizacji i możliwością dopasowania komór do indywidualnych oczekiwań prosimy o kontakt z działem handlowym. Udzielimy szczegółowych informacji i przedstawimy cennik komór hiperbarycznych. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani jakością i funkcjonalnością naszych produktów.